V košíku nákup za: 0,- € 0.00
Katalog produktů:

 

 


RYCHLÝ KONTAKT+420 732 307 561


 

 

MASCOT vstupuje na trh železniční dopravy s ucelenou řadou certifikovaných výrobků GO / RT 3279

« zpět
15.05.2017 / 14:19

MASCOT vstupuje na trh železniční dopravy s ucelenou řadou certifikovaných výrobků GO / RT 3279. Při práci blízko železnice je důležité mít odpovídající bezpečnostní pracovní oděvy, které vás chrání před potenciálními riziky. MASCOT nabízí širokou škálu pracovních oděvů, které jsou certifikovány dle železničním průmyslovým standardem GO / RT 3279. Vysoká viditelnost je základním principem tohoto oblečení a důkladné testovaní produktů s elegantním designem, četnými kapsami a dalšími funkcemi, které jsou rovněž důležité pro člověka pracujícího na železnici.

Bezpečnost je prvořadá a je klíčovým slovem Mascotu při vývoji nových bezpečnostních oděvů. Ale i u bezpečnostních pracovních oděvů je jednou z priorit design. Výrobky vyrobené z kvalitní tkaniny jsou extrémně odolné proti opotřebení a ještě pohodlnější na nošení. Vysoký obsah bavlny na vnitřní straně zvyšuje komfort, zatímco polyester a úprava Teflon® na vnější straně zvyšuje životnost výrobků tím, že odpuzuje nečistoty a udržuje tak stále výbornou viditelnost i po opakovaném použití.

Vzhledem k přísným požadavkům, ne všechny produkty jsou vhodné pro certifikaci GO / RT 3279. MASCOT nabízí 15 certifikovaných výrobků, kalhoty, svetry, trička, bundy, kombinézy. Všechny tyto produkty jsou sdruženy v novém GO / RT 3279 katalog, ve kterém najdete specifikace produktu.

MASCOT je ověřeným dodavatel RISQS – Railway Industry Supplier Qualification Scheme.