V košíku nákup za: 0,- € 0.00
Katalog produktů:

 

 


RYCHLÝ KONTAKT+420 732 307 561


 

 

Mascot v Patagonii

« zpět
02.06.2017 / 21:39

Společnost MASCOT testuje pracovní oděvy v jedné z nejzachovalejších oblastí světa
24. ledna 2017
Na jednom z nejodlehlejších a nejzajímavějších míst na světě najdete MASCOT. MASCOT podporuje expedici centra Terre, Ultima Patagonia a francouzsko-čilskou expedici v Patagonii v jižním Chile. Cílem expedice je prozkoumat krásné a zachované prostředí, které je bezkonkurenční jinde ve světě. Společnost MASCOT poskytla pracovníkům pracovní oblečení, aby odolávaly extrémním podmínkám, se kterými se setkávají během dvou měsíců výzkumu.

Daleko tam, kde neexistuje moderní civilizace, MASCOT testuje pracovní oděvy. MASCOT se připojil na expedici do Patagonie v jižním Chile, konkrétně na ostrově Madre de Dios. Cílem expedice je prozkoumat jedinečnou přírodu i nesčetné jeskyně.

Tým zkušených vědců se vydává na cestu a každý pokrývá určitou oblast, jako je průzkum jeskyně, geologie a biologie. Ve skupině 36 lidí najdete také vyškolené fotografy a filmaře, kteří dokumentují expedici a možné nálezy.

Když se ocitnete na místě jako Patagonie, s více než 10 litry deště pr. M2 ročních srážek a kde může vítr vyhodit až 120-150 km za hodinu, je důležité, aby byl řádně oblečen. Máte-li mokré a studené, může trvat několik hodin, než se zahřejete a opět uschnete.

Veškeré materiály, které používají výzkumní pracovníci, jsou přepravovány na ostrov, a když končí dvouměsíční expedice, odnesou s sebou všechny materiály. Jsou přesvědčeni, že důkladně vyčistí po sobě, aby nedošlo k poškození přírodního prostředí, které je chráněno od roku 2008.

Je to také fantastická příležitost pro MASCOT přispívat k vědě a zachování této krásné krajiny.